Vatandaş balığa akın etti

Vatandaş balığa akın etti
serviceAlım gücünün düşmesiyle birlikte

Alım gücünün düşmesiyle birlikte vatandaşlar, et ihtiyacını karşılamak için balık tezgahlarına akın ediyor. En ucuz et olarak tercih edilen balıklar büyük ilgi görüyor.

Ülke genelinde etkili olan alım gücü düşüklüğü nedeniyle vatandaş günden güne tasarrufu arttırmaya devam ediyor. Vatandaşlar en temel ihtiyaç olan gıdadan da kısmaya çalışırken, bütçesine uygun alışverişi yapmaya gayret gösteriyor. Artan enflasyonla birlikte kırmızı ete hasret kalan vatandaşlar, balık tezgahlarına yöneldiler. Günlük protein ihtiyacını karşılaması gereken vatandaşlar, kırmızı et reyonlarından uzaklaşmaya başladı. Ancak Çanakkale’de var olan balık kültürü, et fiyatlarının yükselmesiyle daha da artmaya başladı.

Sofralarını balıkla süslemeyi tercih eden vatandaşlar, balık tezgahlarına akın etti. Özellikle Cuma günleri Cuma Pazarı’nın girişinde bulunan balıkçılar, vatandaşları misafir etmeye devam ediyor. Balık tezgahlarına yönelen vatandaşlar, balık tezgahlarına akın ediyor. Vatandaşların ilgisiyle tezgahlardaki balıklar hızla tükeniyor.

Baykal Sağlam
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin