Üniversite, Merkez ve 6 İlçede Tatil İlan Edildi..

Taşımalı Eğitime 1 Gün Ara Verildi. Ayrıca..
service

Çanakkale Valiliği kar yağışı nedeniyle il genelinde taşımalı eğitime 1 gün boyunca ara verildiğini açıkladı. Ayrıca il genelinde hamile personeller ile engelli personeller 1 gün idari izinli sayılacak. Çanakkale Valiliğinden yapılan açıklamada; “Olumsuz hava şartları ve beklenen kar yağışı sebebiyle 10 Ocak 2024 Çarşamba günü, ilimiz genelinde taşımalı eğitime 1 gün ara verilecektir. Yine il genelinde köy okullarımızda da (bu okullarda görev yapan öğretmenlerimizin birçoğu il ve ilçe merkezlerinden günübirlik bu okullara gidip geldikleri ve öğrencilerinin büyük kısmı eğitime taşıma yoluyla eriştikleri için) yarın eğitim ve öğretime 1 gün ara verilecektir.

 

 

ÜNİVERSİTE, MERKEZ VE ALTI İLÇEDE TATİL KARARI ALINDI

Valiliğin taşımalı eğitim için 1 gün tatil kararı vermesinin ardından Merkez ve altı ilçede eğitime 1 gün süreyle ara verilmesine karar verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, alınan son meteorolojik verilere göre olumsuz hava koşullarının ulaşımda aksamaya sebep olabileceğinin değerlendirildiği belirtildi. Açıklamada, il merkezi ile Biga, Ezine, Bayramiç, Yenice, Çan ve Eceabat ilçelerinde, tüm resmi ve özel eğitim kurumlarında, eğitim ve öğretime 1 gün süreyle ara verildiği bildirildi.

 

ÇOMÜ’den yapılan açıklamada da yoğun kar yağışı devam edeceğinden öğrencilerin mağduriyet yaşamaması için üniversitenin tüm yerleşkelerinde yarın eğitime 1 gün süreyle Üniversite Senatosunca ara verildiği duyuruldu. Açıklamada, bölüm ve programların, ilgili tarihe denk gelen final sınavlarının telafi programının, sınavlar yine final haftasında olacak şekilde ilgili akademik birim tarafından belirlenerek ilan edileceği kaydedildi.

 

 Üniversite, Merkez ve 6 İlçede Tatil İlan Edildi..

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin