Ülgür Gökhan’ın Karnesi Ortaya Çıktı!

Ülgür Gökhan’ın Karnesi Ortaya Çıktı!
service

Bağımsız bir oluşum tarafından Türkiye genelindeki tüm belediye başkanlarının vaatleri ve hayata geçirdiklerini kontrol eden Ne Dedi, Ne Yaptı oluşumu 2019 yılında yüzde 60,73 oy oranıyla seçilen Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın karnesini yayınladı. 2019 yerel seçimleri öncesinde Çanakkale halkına 78 vaatte bulunan Ülgür Gökhan’ın açık kaynaklardan tespit edilen verilere göre sadece 18 vaadini hayata geçirdiğini tespit etti.

 

78 VAATTEN 18’İNİ YAPABİLDİ!

Ülgür Gökhan 5 yıllık belediye başkanlığının sonuna gelirken 78 vaatten sadece 18’ini hayata geçirirken; 4 vaadinin ise hayata geçirilmek üzere çalışmalarının devam ettiği tespit edildi. Ne Dedi, Ne Yaptı oluşumu tarafından yapılan incelemede Ülgür Gökhan’ın hayata geçirebildiği 18 vaat ise şunlar;

 

YAPILANLAR;

Çocuk Tiyatrosu, Genç Fest, Büyüklerimiz için Evde Kişisel Bakım ve Evde Temizlik Hizmetleri, Gebe Doğuma Hazırlık Programı, Yoksullukla Mücadele Sosyal Yaşam Destek Programları, Elim Seninle Projesi Devam Edecek, Engelli Dostu Mekânlar, Yeni İçme Suyu Arıtma Tesisi, Rüzgâr ve Deniz Sporları Merkezi, Prof. Dr. Halet Çambel Sağlıklı Yaşam Merkezi, Fevzipaşa “Eski Şehir” Canlanacak, Can Evim Projesi, Akıllı Kent Projesi, Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi, Kadın, Genç İşlikleri Projesi, Üretici Pazarı Projesi, Halk Bakkal Projesi ve Yerel Kalkınma Birimi.

 

BAŞLANAN ANCAK BİTİRİLMEYENLER;

Zanaat İşlikleri, Özel Taşıma ve Engelli Dostu Toplu Taşıma Aracı Sayısı Artacak, Cumhuriyet ve Muammer Aksoy Meydanları Yenilenecek ve Heykel Sanatı Projesi.

 

YERİNE GETİRİLMEYEN VAATLER

Çocuk Bilim ve Teknoloji Fabrikası, Çocuk Korosu, Çocuk Senfoni Orkestrası, 0-6 Yaş Çocuklara Özel Kütüphaneler, Her Mahalleye Bir Kreş, Genç Kamp, Yemek Fabrikası, Gençlik Merkezi ve Demokrasi Atölyesi, ÜNİKAM Projesi, Ortaklık Ofisi, Çocuk Köyü, Esenler Atam Kreşi, Yetişkin Çocuklar Merkezi, Tamir Çantam Projesi, Gez Gör Keşfet Projesi, Yaşam Kolyesi Projesi, Alo Refakat Projesi, Altın Çağlar Çocuk Girişimcilik Merkezi, Altın Yıllar Yaşam Evleri, Sosyal Yaşam Merkezi ve Çocuk Kütüphanesi, Çırçır Kırkyama Sanat Atölyesi, Eğitim Parkları, Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri ve Halk Kütüphanesi, Taziye Evi Projesi, Yeni Düğün ve Kına Salonu, Yalı Balık Pazarı, Bir Nefeslen Projesi, İş Uğraş Atölyeleri Sayesinde İşte Engelsizlik Mümkün Olacak, Engelsiz Rotalar Projesi, Engelli Mesleki Eğitim Merkezi, Sağlık Ulaşım Hattı, Halk Sağlığı Eğitim Programları, Sağlıklı Beslenme Merkezi, Sarıçay Havza Koruma Planı Yapacağız, Öğrenci Yerleşkesi, Yeni Bisiklet Yolları Yapılacak, Çabis Üç Tekerlekli ve Aile Bisikleti Eklenecek, Mahalle Kapalı Spor Salonları ve Gençlik Merkezleri, Akıl Oyunları Merkezi Projesi, Macera Parkı Projesi, Koru Sağlıklı Yaşam Merkezi, Deniz Taksi, Barış Köprüsü Projesi, Sosyal Konutlar Kentsel Yenileme, Yat Limanı Tekne Kapasitesi Arttırılacak, Balıkçı Barınağı ve Sandal Baseni, Can Dostlar Yaşam Merkezi Projesi, Sarıçay Yeşil Yol Projesi, Kültür Bahçesi, Su İzi Azaltılacak, Yenilenebilir Enerji Tasarruf Modeli Kurulacak, Cumhuriyetin 100. Yılı Kültür Sanat ve Kongre Merkezi, Çarşı, Yaşam Merkezi ve Otopark, Köy Evi ve Kırsal Turizm Projesi, Sütüm Evde Projesi ve Halk Süt ProjesiÜlgür Gökhan’ın Karnesi Ortaya Çıktı!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin