Teknopark’tan Biga İş Dünyasına Tam Destek

Teknopark’tan Biga İş Dünyasına Tam Destek
service

Biga Ticaret ve Sanayi Odası, 2023 yılının son ayında tarihi günlerden birini yaşayarak, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin tepe yönetimini ve Teknopark yönetimini ağırladı. Bozlar Köyü’ndeki Yat İhtisas Serbest Bölgesi’ni ziyaret eden Teknopark heyeti, projenin en başından son aşamasına kadar destek olmak ve işbirliği içinde çalışma sözü verirken; bir an önce mütevelli heyeti ve sekreteryanın oluşturulması önerisine bulundu.

 

Ziyaretin ardından ise Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu ile birlikte Teknopark yönetimi Biga TSO Başkanı Şadan Doğan ile bir araya gelerek istişarede bulundu.

 

TEKNOPARK’TAN YATIRIMLAR İÇİN İŞBİRLİĞİ VE DESTEK SÖZÜ

Doç. Dr. Erkan Bil başkanlığındaki Çanakkale Teknopark yönetimi, Bozlar Köyü’nde yatırım planlarına alınan Yat İhtisas Serbest Bölgesi’ni ziyaret ettiler. Heyete Biga TSO Başkan Yardımcısı Tevfik Başarır, Başkan Yardımcısı Sedat Çakır ile Meclis Üyesi Erol Şener, 2’nci meslek komitesi üyeleri ve Bozlar Köyü Muhtarı Mehmet Diken eşlik ettiler. Heyet, bir süre saha incelemesi yaptıktan sonra yatırım programı ile ilgili yatırım süreçlerinin tamamında işbirliği yapma konusunda ön görüşme gerçekleştirdi.

KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLERLE BULUŞMA

Biga TSO ziyaretleri kapsamında TSO’nun kadın ve genç girişimciler kurulu üyeleri ile de bir araya gelen ÇOMÜ yönetimi ve Teknopark heyetine Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl ile yönetim kurulu ve meclis üyeleri de eşlik ettiler. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu ve yönetiminin yanı sıra Çanakkale Teknopark Başkanı Doç. Dr. Erkan Bil ve yönetimi ile üniversiteden dekanlar ve müdürler katıldılar. Kadın ve genç girişimcilere Teknopark’ın imkanlarını anlatan Doç. Dr. Erkan Bil, kadın ve genç girişimciler kurulu üyeleriyle tek tek sohbet ederek, yatırım işbirlikleri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Verimli geçen toplantının sonucunda yatırımcılar için önemli destekler konusunda işbirliği sözü alındı.Teknopark’tan Biga İş Dünyasına Tam Destek

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin