Talep ve önerileri aktardık

Çanakkale ve Balıkesir İlleri
serviceÇanakkale ve Balıkesir İlleri

Çanakkale ve Balıkesir İlleri Oda ve Borsaları Genel Sekreterleri İstişare Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleştirildi.

TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz’ün başkanlığında başlayan toplantıda; TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanı Volkan Tufan, Muhasebe Müdürü Yüksel Öztürk, Hukuk Müşaviri İbrahim Bayar, Reel Sektör Araştırma Geliştirme Daire Başkanı Mustafa Kemal Günay da hazır bulunarak konuları ile ilgili genel sekreterlerin sorularını cevapladılar.

Toplantıya katılan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema Sandal: “Çanakkale İli Oda ve Borsaları olarak hep birlikte toplantıya katıldık. Sorumluluk alanımızdaki faaliyetlerimiz, toplantılarımız, verilen belgeler, kullandığımız programlar vb konularda gerek kendi tespitlerimiz gerekse üyelerimizden iletilen talep ve önerileri aktardık. Çözüm odaklı yaklaşımları için Genel Sekreterimiz Mustafa Saraçöz başta olmak üzere Birliğimizin tüm daire başkanlarına, müdürlerine, uzman personellerine teşekkür ediyorum.” dedi.

 
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin