Muharrem Erkek, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni ziyaret etti

Anasayfa
service

Çanakkale’de faaliyet gösteren Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek’i ağırladı. Yeni kurulan derneğin ziyaretine, CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz ve CHP İlçe Başkanı Can Ergün’de katıldı.

Dernek ziyaretinde, Muharrem Erkek, internet ve sosyal medya üzerinden yapılan haberleşme ve bilgi paylaşımının önemine vurgu yaparak, “Günümüzde medya pek çok platformda varlık gösteriyor. İnternet ve sosyal medya ise haberleşme konusunda büyük bir etkene sahip. Sizlerin çalışmaları, toplumla daha yakın ve etkileşimli bir iletişim kurmamıza olanak tanıyor. Bu anlamda derneğinizin faaliyetlerini takdirle karşılıyorum.” dedi.

CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz de ziyarette yaptığı konuşmada, yerel medyanın güçlendirilmesi ve desteklenmesi gerektiğine dikkat çekti.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Kurucu Başkanı Gökhan Kökçak’da ziyaret için teşekkür etti. Başkan Gökhan Kökçak, “Dernek olarak Çanakkale’deki internet ve sosyal medya gazetecilik mesleğini güçlendirmeyi ve medya sektöründeki etik standartları yükseltmeyi amaçlıyoruz, Seçim çalışmalarında size başarılar dileriz.” dedi.

Ziyaretin sonunda dernek üyeleri, Muharrem Erkek’e teşekkür ederek, başarı dileklerini iletti. Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, ilerleyen dönemde de farklı siyasi ve toplumsal temsilcileri ağırlamaya devam edeceklerini belirtti.Muharrem Erkek, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni ziyaret etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin