Mimarlar Odası’nda Erkin Can Polat Dönemi

Mimarlar Odası’nda geçtiğimiz günlerde
service

Mimarlar Odası’nda geçtiğimiz günlerde seçim heyecanı yaşanmıştı. Yeni Yüzyıl Mimarları adı ile seçime giren mimarlar grubu seçimi domine etmiş ve yönetim kurulu listelerinden bir fire vermişlerdi. Ancak Yönetim Kurulu içerisinde Başkan belirlenirken, beklenmeyen bir karar çıktı.

Mimarlar Odası’nda Eski Başkan Sevil Ural ve Filiz Bahar’ın başı çektiği Yeni Yüzyıl Mimarları arasında kıran kırana seçim heyecanı yaşanmıştı. 4 Şubat Pazar günü gerçekleşen seçimde, iki liste yarışmış ve çarşaf liste yöntemi ile yönetim kurulu üyeleri belli olmuştu.

Seçim sonuçlarına göre Yeni Yüzyıl Mimarları gurubu yönetim kurulu listelerinden bir fire verirken, Sevil Ural’ın başı çektiği listeden ise Sevil Ural yönetime girmişti.

Seçim sonuçlarına göre Yönetim Kurulu; Filiz Bahar, Erkin Can Polat, Zeynep Tanrıver, Emel Sel, Dilek Gülçür, Cem Kılıçoğlu, Sevil Ural’dan oluştu.

Yönetim Kurulu üyelerinin kendi aralarında yapacakları oylama sonrasında Filiz Bahar’ın Başkan olarak seçilmesi bekleniyordu ancak beklenen gibi olmadı.

Mimarlar Odası Çanakkale Şubesi 15. Dönem Yönetim Kurulu ilk toplantısı gerçekleştirildi.

Yeni Yönetim Kurulu; “Yönetim Kurulu Başkanı Erkin Can Polat, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Tanrıver, Yönetim Kurulu Sekreter Üye Emel Sel, Yönetim Kurulu Sayman Üye Dilek Gülçür, Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Ural, Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Bahar, Yönetim Kurulu Üyesi Cem Kılıçoğlu” şeklinde oluştu.

Böylelikle Mimarlar Odası Çanakkale Şube Başkanı Erkin Can Polat oldu.

Tunahan Ünsal

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin