Lapseki’de hastalara şifa dağıtıyorlar

Anasayfa
service

Lapseki Devlet Hastanesi evde sağlık hizmetleri ekibi, çeşitli rahatsızlıklar sebebiyle yatağa bağımlı veya yürüme engeli olan hastaların takip ve tedavilerinin aksamaması için, olumsuz hava koşullarına rağmen evlere şifa dağıtıyor.

Lapseki Devlet Hastanesi evde sağlık hizmetleri ekibi, kar ve kışın zorlu şartlarına aldırmadan, yatağa bağımlı veya yürüme engeli bulunan hastaların takip ve tedavilerini aksatmamak adına büyük bir özveriyle çalışmaya devam ediyor.

Sağlık ekipleri, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle evlerinde tedavi gören hastaların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla olumsuz hava koşullarına rağmen sahada aktif bir şekilde hizmet sunuyor. Lapseki Devlet Hastanesi bünyesinde görev yapan evde sağlık hizmetleri ekibi, özellikle kış aylarında artan zorlu hava koşullarına rağmen hasta bakımını aksatmamak için özverili bir şekilde çalışıyor. Ekip, karlı ve buzlu yollarda dahi evlere ulaşarak hastaların sağlık durumlarını düzenli olarak kontrol ediyor ve gerekli tedavileri uyguluyor.

Hasta ve hasta yakınları, Lapseki Devlet Hastanesi evde sağlık hizmetleri ekibinin fedakarca çalışmaları sayesinde, evlerindeki hastaların güvenli bir şekilde tedavi görmelerini sağlayarak büyük bir rahatlık yaşıyorlar. Ekip, sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmayıp, aynı zamanda moral ve destek vererek hastaların ruhsal sağlıklarını da önemsiyor.

Lapseki Devlet Hastanesi yönetimi, bu örnek hizmet anlayışından dolayı evde sağlık hizmetleri ekibine teşekkür ederken, toplumun sağlığına katkıda bulunmaya devam eden sağlık çalışanlarına olan minnettarlığını dile getiriyor.Lapseki’de hastalara şifa dağıtıyorlar

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin