"Karabigamızı Hep Birlikte Yönetmeye Talibiz"

service

Karabiga Belediye Başkan Adayı olarak dikkat çeken Semih Kırbaç, başta Karabiga sakinleri olmak üzere tüm herkesin yeni yılını içtenlikle kutlarken, yayınladığı mesajında; “Ben Karabiga’da doğup, Karabiga’da yaşayan bir Karabigalıyım. Karabiga’nın daha önce güzel günlerini hep birlikte yaşamıştık. Bundan sonra daha da güzellerini yaşayacağımıza inanıyorum. İnsanlarımızı siyasi görüşlerine göre ayıranlardan olmayacağız. Karabigamızı hep birlikte yönetmeye talibiz” dedi.

 

“HİÇBİR İŞ YARIM KALMAYACAK”

Karabiga’da seçimi kazanmaları durumunda her vatandaşa adil bir şekilde hizmet edeceklerini dile getiren Semih Kırbaç; “2023 yılında depremler, ekonomik krizler, istikrarsızlık derken zor bir yılı geride bırakıyoruz. 2024 yılı için umutlarımız yüksek. Karabiga’da 12 ay boyunca yaşanabilir bir belde ortaya çıkarmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Temiz bir siyaset üretmek için çok çalışacağız, mücadele edeceğiz. Geçtiğimiz günlerde Cenal Elektrik Üretim AŞ’nin yapımını üstlendiği okul açılışında üzücü bir durumla karşılaştık. Maalesef eğitim gibi değerli bir konu üzerinden bile siyaset yapılıyor. Ben Karabiga’da bu tür durumların yaşanmaması gerektiğini düşünüyorum. Yollarında rahatça yürüyebileceğiz, araçlarımız toz, toprak içinde kalmayacak. Her vatandaşımızı siyasi görüşlerini önemsemeden seveceğiz. Her vatandaşımıza eşit ve adil hizmet sunmak için çok çalışacağız. Ben Karabiga’da doğup, Karabiga’da yaşayan bir Karabigalıyım. Karabigalı hemşerilerim hiç merak etmesinler. Devletin hiçbir yatırımı yarım kalmaz. Devlet siyasi parti gözetmeden her yatırımı sürdürür. Biz yönetime geldiğimizde Karabiga’mızda ne yürümekte zorluk çekilecek yollar göreceksiniz, ne de söz verilip yapılmayan projelere tanık olacaksınız. Seçimden seçime değil, yılın her günü beni bu sokaklarda görmeye devam edeceksiniz. Doğalgazımız da, sularımız da, yollarımız da kullanılacak. Hep birlikte yöneteceğiz Karabiga’mızı. Karabiga’nın daha önce güzel günlerini hep birlikte yaşamıştık. Bundan sonra daha da güzellerini yaşayacağımıza inanıyorum. Karabiga’mızı hep birlikte yönetmeye talibiz” dedi.

 

“GÜZEL GÜNLER GELECEK”

Karabiga’da güzel günlerin geleceğini dile getiren Semih Kırbaç; “2024 yılının başta Karabigalı hemşerilerim olmak üzere tüm halkımıza sağlık, mutluluk, refah ve huzur getirmesini diliyorum. İnşallah yeni yıl, yeni umutlar, yeni bir gelecek, Karabigamız için büyük bir değişim olarak yansır hayatımıza. Taze kan her zaman iyidir. Yenilenmek gerekir bazen. Karabiga’mızı hep birlikte yöneteceğimiz güzel günlerde buluşmak dileğiyle tüm hemşerilerimi selamlıyorum” ifadelerini kullandı."Karabigamızı Hep Birlikte Yönetmeye Talibiz"

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin