Kaleseramik Bursiyerlerle Bir Araya Geldi

Kaleseramik Bursiyerlerle Bir Araya Geldi
service

Kaleseramik Vakfı tarafından düzenlen etkinlik kapsamında genç bursiyerlerle bir araya gelindi. Düzenlenen programa ilişkin Kaleseramik Vakfı sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda; “Bu yılki bursiyer buluşmamızda müthiş bir günü geride bıraktık. Eğlenirken öğreten ve uygularken düşündüren atölyelerle dolu buluşmamıza moderatör olarak renk katan @gevezeshow ‘a teşekkür ederiz. Buluşmamızın ilk bölümünde ‘KSV Yanı Başınızda’ dedik, Kale Grubu Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Rana Birden ve bursiyerlerimizle soru-cevap yaptık. Ardından mikrofonu KSV Programlar ve İletişim Yöneticisi Deniz Nazari ve Esmiyor sosyal girişiminin Kurucu Ortağı Naz Yaman aldı. KSV Bursiyer Topluluğu 2.0 sunumu ile bursiyerlerin beklentileri çerçevesinde hazırlanan Bursiyer Gelişim Programı sunuldu ve ilk dönem gerçekleştirilecek atölye ve eğitim konuları yapılan anketle belirlendi” ifadeleri kullanıldı.

 

“UFUK AÇICI BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİRDİK”

Yapı Kredi Kurumsal İletişim Direktörü Arda Öztaşkın ve Rana Birden tarafından yapılan sohbete değinilerek; “Gelecek Yanı Başında: Dönüşümün Anahtarı İnsan panelinde Yapı Kredi Kurumsal İletişim Direktörü Arda Öztaşkın ve Rana Birden sürdürülebilirlik çerçevesinde bireysel sorumlulukların etkileri üzerine ufuk açıcı bir sohbet gerçekleştirdi. Esmiyor ekibinden Mirza Yarkın Uydaşoğlu ile Bir İklim Adaleti Meselesi diyerek iklim değişikliğinin toplum içerisindeki farklı gruplardaki etkilerini gözler önüne seren kolektif bir oyun olan Parata’yı oynadık. Hep birlikte eğlenme, düşünme ve öğrenme fırsatı yakaladık” sözlerine yer verildi.

“YENİ ADIMLAR ATMAYA HAZIRIZ”

Sosyal Kontrat Atölyesi’nde gerçekleştirilen faaliyetlerden bahsedilerek; “Günün ikinci yarısında Onarım Atölyesi Kurucusu Ekin Al ile gerçekleştirilen Sosyal Kontrat Atölyesi’nde topluluk olmanın ne anlama geldiğine dair bakış açımızı değiştiren bir atölye çalışması gerçekleştirdik. Bir topluluk olarak kendi kontratımızı kendimiz yazdık ve hep birlikte altına imza attık. Sağlılık Bir Mola’nın ardından Check Out bölümünde bursiyerlerin etkinlik boyunca edindikleri deneyimler ve düşünceleri üzerine günün değerlendirmesi yapıldı. Enerjisi ile daima yanımızda olan daima genç zihinlerin yanı başında duran Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’ın konuşması ile günümüzü tamamladık. Değişimi kendinden başlatmaya heves duyan ve dünyasına iyi bakmak için yepyeni adımlar atmaya karar veren, bize eşlik eden tüm bursiyerlerimize ve misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, bir sonraki buluşmayı heyecanla bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı.Kaleseramik Bursiyerlerle Bir Araya Geldi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin