“Her şey çok güzel olacak” 

“Her şey çok güzel olacak” 
service

CHP Merkez İlçe Başkanlığı, Barbaros Mahallesi’nde Seçim Bürosu açılışını gerçekleştirdi. Açılışa, Barbaros Mahalle sakinleri başta olmak üzere tüm Çanakkaleli vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.  

CHP Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Seçim Bürosu açılış gerçekleştirildi. Barbaros Mahallesi’nde düzenlenen açılış, büyük bir kalabalıkla birlikte gerçekleşti. Partililerin yanı sıra vatandaşlar da açılışa büyük ilgi gösterdi. Mehmet Çavuş Sokak’ta düzenlenen açılışa Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz, CHP Çanakkale Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun, CHP Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek, İlçe Belediye Başkanları, Belde Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Belde Başkanları, parti yöneticileri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Açılış kapsamında Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek konuşma gerçekleştirdi. Vatandaşlara seslenen CHP Belediye Başkan Adayı Erkek, sosyal demorkat belediyecilik ile Çanakkale’nin daha da ileriye taşınacağını söyledi.  

“Bu akşam belli oldu, seçimi aldık” 

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; “Ben aday olduğum zaman da böyle topluluklar vardı, bu akşam da aynısı var. Bu akşam belli oldu, demek ki aldık seçimi. Muharrem Erkek ile 2004 yılından itibaren Çanakkale’de siyaset yapıyoruz. Bana 4 dönemdir sizlere hizmet etme fırsatı veren partililerime ve Çanakkalelilere çok teşekkür ediyorum” dedi.  

“Sosyal demokratlar, dünyanın en güzel şehrini korumaya da devam edecekler” 

CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek; “1989’dan bugüne olduğu gibi yine 31 Mayıs’ta kazanacağız. Birlikte kazanacağız, Çanakkale kazanacak. Biz Cumhuriyetçiyiz, demokrasiye aşığız, Atatürk milliyetçisiyiz, bu memlekete aşığız. Bu memlekette dünyanın en güzel şehrinin sosyal demokratlar koruyor. Korumaya da devam edecekler. Sosyal demokrat belediye başkanları, deprem toplanma alanlarını imara açmazlar, kamu yararını aşarak hukuksuz ranta izin vermezler. Sosyal demokrat belediye başkanları, doğa için çevre için mücadele ederler, Kazdağları için mücadele ederler, bu memleketin hakkı hukuku için mücadele ederler.  

“Halkçı belediyeciliği daha da ileriye götüreceğiz” 

En önemli proje, katılımcı olacağız, şeffaf olacağız, hesap verebilir olacağız. 10 yıl Belediye Meclis Üyeliği yaptım. Şanslıydım çünkü Ülgür Gökhan gibi birisiyle çalıştım. Halkın her kuruşunu basıl koruduğunu gördüm. Bu halkçı belediyeciliği devam ettireceğiz daha da ileriye götüreceğiz.  

“Birlikte çalışacağız, birlikte yöneteceğiz” 

Biz çok güçlü bir aileyiz, çünkü biz Cumhuriyet Halk Partisiyiz. Önümüzdeki dönemde Çanakkale’ye hizmet etmeye birlikte devam edeceğiz. Çanakkale, sağlıklı ve planlı gelişecek. El ele vereceğiz, birlikte çalışacağız, birlikte yöneteceğiz ve her şey çok güzel olacak” dedi. 

Baykal Sağlam  

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin