“Değişime Direnenler” Ankara’da Buluştu!

“Değişime Direnenler” Ankara’da Buluştu!
service

14 Mayıs 2023 tarihindeki genel seçimlerde beklenenden daha az milletvekili çıkartan, Altılı Masanın İYİ Parti harici diğer partilerine oy oranlarının üzerinde kontenjan verilmesi ve her iki turda da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kaybedilmesi isyan bayraklarını açtırdı. CHP’li İmamoğlu başta olmak üzere Tanju Özkan ve birçok partili yönetici “CHP’de Değişim” talebini dile getirdi. Çanakkale’de de Ülgür Gökhan ve ekibinin değişmesi sokaktaki seçmenin yanı sıra parti üyeleri arasında dillendiriliyor.

 

GÖKHAN “ÖN SEÇİM” İSTİYOR ÇÜNKÜ..!

İl Başkanı olarak atanan Doğan Ateş ile birlikte Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Ülgür Gökhan’ın 31 Mart 2024 tarihindeki seçimler için aday olduğunu biliniyor. 21 yıldan bu yana Çanakkale Belediye Başkanlığı koltuğunda oturan ve önümüzdeki seçimlerde de aday olacak olan Ülgür Gökhan’ın adaylık şartı ise; “Üye bazlı ön seçim” yapılması.

 

CHP DELEGELERİNİN DÖRTTE BİRİ BELEDİYE ÇALIŞANI!

Kongre takvimi açıklanan CHP’de “Değişim” kolayca gerçekleşecek gibi de değil. Sadece Genel Merkezde değil Çanakkale’de de değişim yapmak oldukça zor. Örneğin; CHP merkez ilçe delegelerinin dörtte biri Çanakkale Belediyesin çalışanı..

 

SADECE 10 DELEGE GÖKHAN’IN MAKAMINDA ÇALIŞIYOR!

Sadece bu kadar da değil; CHP’de üye olup da belediyede çalışan sayısı da 360’ın üzerinde olduğu biliniyor. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın makamında görev alıp da CHP Merkez ilçede delege olan 10 isim bulunuyor.

 

“Değişime Direnenler” Ankara’da Buluştu!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin