ÇTSO Üyeleri “Sonradan Kontrol ve Menşe Kuralları” Eğitiminde..

ÇTSO Üyeleri “Sonradan Kontrol ve Menşe Kuralları” Eğitiminde..
service

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Sonradan Kontrol ve Menşe Kuralları” Eğitimine, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Personeli Uzman Berkay Geçer ve çok sayıda Gümrük Memurları ile Marmara Bölgesi Ticaret ve Sanayi Odası personelleri katıldı.

 

Eğitim kapsamında Menşe tanıtımı “Tercihli Menşe, Tercihsiz Menşe ve Dolaşım ile Menşe İspat Belgelerinin Sonradan Kontrolü” olmak üzere 3 ana başlık üzerinde eğitimler verildi. Tercihli Menşede A.TR ve EUR.1 Dolaşım belgeleri ilgili detaylar verilirken Tercihsiz Menşede ise Menşe Şahadetnamesi Dolaşım Belgesi hakkında MEDOS sisteminde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgiler verildi.

 

Eğitimle ilgili bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal: “Üyelerimize verdiğimiz hizmetin kalitesinin arttırılması için Yönetim Kurulumuz çalışanlarının eğitimine çok önem veriyor. Dış Ticaret Destek Merkezimizin vermiş olduğu ihracat belgelerine yönelik eğitim de ilgili personelimiz katılım sağlayarak yeni düzenlemeler hakkında bilgi aldı.” dedi.ÇTSO Üyeleri “Sonradan Kontrol ve Menşe Kuralları” Eğitiminde..

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin