ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu, İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni ziyaret etti

Anasayfa
service

10 Ocak Gazeteciler Günü’nde kurulan derneğe ziyaretler sürüyor. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu da derneği ziyaret ederek, hayırlı olmasını temenni etti.

Rektör Erenoğlu, yerel basının ve özellikle internet basınının önemine değindi. Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, “ÇOMÜ ve Basın olarak ortak proje çalışmalarına hazırız. Birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız” dedi.

Rektör Erenoğlu: Basın, toplumda farkındalık yaratır

Rektör Erenoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, basının toplumda farkındalık yaratmada önemli bir rol oynadığını söyledi. Erenoğlu, “Basın, toplumu bilgilendiren, gelişmelerden haberdar eden ve kamuoyunun oluşmasında önemli bir rol oynayan bir kurumdur. Özellikle internet basınının, günümüzde daha da önemli hale geldiğini görüyoruz. İnternet basını, hızla gelişen teknoloji sayesinde, daha geniş kitlelere ulaşarak, daha etkili bir iletişim aracı haline gelmiştir” dedi.

Erenoğlu: Basın ve üniversite işbirliğine hazırız

Rektör Erenoğlu, ÇOMÜ’nün, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir üniversite olduğunu belirterek, basın ile işbirliğine hazır olduklarını söyledi. Erenoğlu, “ÇOMÜ olarak, yerel basın ile işbirliğine büyük önem veriyoruz. Basın, üniversitemizin çalışmalarının daha geniş kitlelere ulaşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu işbirliğini daha da geliştirmek için her zaman hazırız” diye konuştu.

Kökçak: Rektör Erenoğlu’na teşekkürler

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak’da ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu’na Derneği ziyaret ettiği için teşekkürlerini sundu.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak da, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kökçak, “Rektörümüzün ziyareti, bizler için çok anlamlıydı. Rektörümüzün yerel basına verdiği önemi görmekten mutluluk duyduk. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu, İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni ziyaret etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin