CHP, Kepez İçin Yarışıyor!

CHP, Kepez İçin Yarışıyor!
service

31 Mart yerel seçimleri için CHP’de aday adayı sayısında paylama yaşanıyor. Çanakkale Belediye Başkanlığı için 4 isim yarışırken; 40 civarında Belediye Meclis üyesi başvurusu, 10 kadar da İl Genel Meclis üyeliği için başvuru yapıldı. Ancak CHP’de asıl yarış Kepez Belediye Başkanlığı için yapılıyor.

 

KEPEZ’DE ADAY ADAYI SAYISI 6 OLDU!

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’ın ardından aday adaylığı başvurusunda adeta patlama yaşandı. Emine Kardelen, Erhan Bektaş, Serdar Soydan, Muammer Barışkan ve Ülkü Şimşek Tutak da aday adaylığı başvurusunda bulundular.

 

CHP’DE ADAYI ADAYI SAYISININ 8’E YÜKSELMESİ BEKLENİYOR!

28 Kasım 2023 günü saat 17.00’da dolan aday adaylığı başvuru süreci CHP Genel Merkezince alınan sonrasında 5 Aralık 2023 gününe kadar uzatıldı. Sürecin uzatılmasıyla birlikte Ülkü Şimşek Tutak aday adaylığı açıklamasında bulunmuştu.

 

CHP kulislerinde ise Kepez Belde Belediye Başkanlığı için aday adayı sayısının 8’e yükselebileceği konuşuluyor. Kulislerde CHP’den Gökhan Bayram’ın ve henüz ismi açıklanmayan bir kişinin daha aday adayı başvurusunda bulunabileceği konuşuluyor.

 

BİROL ARSLAN’IN KÖTÜ YÖNETİMİ.. DEĞİŞECEĞİ KONUŞULUYOR!

CHP’de Kepez Belediye Başkanlığı için bu kadar çok aday adayının çıkma sebebi olarak ise; Birol Arslan’ın belediyede sergilediği kötü yönetim olarak gösteriliyor. Vatandaşlara ödettirilen emlak vergisinde fahiş artışın Birol Arslan başkanlığında Rayiç Bedellerin yükseltilmesi, mevcut arıtma tesisini işletemeyip yaptırdığı arıtma tesisini de işletememesi, vatandaşa “Rahatlıkla içebilirsiniz” dediği suları arıtmadan verdiği, kuraklık kaynaklı su sorunlarının bir türlü çözülememesi gibi çeşitli sorunlar öne çıkıyor.CHP, Kepez İçin Yarışıyor!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin