Çalışkan; “Desteğinize talibim”

Anasayfa
service

Ayvacık İlçesi’ne bağlı Küçükkuyu Beldesi’nde tanınmış isimlerden biri olan Hüseyin Çalışkan, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler seçimlerinde Küçükkuyu Belediye Başkanlığı için aday adaylığını resmen açıkladı. Çalışkan, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Reklam

Hüseyin Çalışkan, Küçükkuyu’ya yapacağı hizmetlerle ilgili kararlılıkla kolları sıvadı. Tanınan bir isim olarak bölge halkının desteğini arkasına almayı hedefleyen Çalışkan, yerel yönetimde deneyimleri ve projeleriyle dikkat çekiyor. Aday adaylığı açıklamasında konuşan Hüseyin Çalışkan; “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır…” dedi.

Çalışkan açıklamasının devamında; “AK Partiden, Küçükkuyu Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı başvurumu yaptığımı gururla sizlerle paylaşmak isterim. Politikacı olmak veya politika yapmak yerine Küçükkuyu`ya hizmetkar olarak çıktığım bu yolda yeniden ve büyük bir heyecan ile sizlerin desteğine talibim. Sorunların büyüklüğü ve çokluğuna bakmaksızın çözümlerimiz hazırdır. Görevde olduğum 5 yıl süre boyunca partimizin destekleriyle Küçükkuyu acil sağlık istasyonunun açılması ve ambulans verilmesi, Ilıca deresinin ıslahı, Küçükkuyu ilkokulunun yeniden inşası, Küçükkuyu gümrük binasının açılışı ve Midilli seferlerinin başlaması ayrıca Çiftçilerimize Küçükkuyu Tarım Binasının kazandırılması gibi birçok hizmeti beraber getirdik. Bundan sonra da Partimizin destekleri ile bu hizmetleri daha da arttırmak hevesindeyiz. Hizmet aşkı ile benimle omuz omuza ve hiçbir şart altında yılmadan yürüyen tüm dava arkadaşlarımla hedefimiz, herkesin birbirini kucakladığı ve saygı duyduğu, mutlu olduğu, çevreye duyarlı ve her şeyi ile örnek gösterilecek bir yaşamın olduğu Küçükkuyu dönüşümü yapmaktır. Partimizin teveccühü ile memleketime Belediye Başkanlığı için aday gösterilirsem verilen bu kutsal görevi laiki ile yapacağımdan hiç kuşkum yoktur.” ifadelerini kullandı.Çalışkan; “Desteğinize talibim”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin