Bu Ankete Göre CHP’nin Adayı Belli..

Bu Ankete Göre CHP’nin Adayı Belli..
service

Yerel seçimler yaklaşırken araştırma şirketleri şehirlerin nabzını tutan anketleri yayımlamaya başladı.

Bu anketlerden birini AREA Araştırma Şirketi gerçekleştirdi. 5-10 Ağustos tarihleri arasında, Çanakkale Merkez İlçede, 1504 kişi ile yüz yüze görüşülerek yapılan anket, partilerin son durumu ile ilgili çarpıcı veriler ortaya koydu.

En çok tanınan ve en olumlu kanaat sıralaması

CHP’li bu isimlerle ilgili “tanınırlık seviyesi ve kanaatler” de ölçülmüş.


O soruya verilen yanıtlar da şöyle: Muharrem Erkek’i “tanıyorum ve kanaatim olumlu” diyenlerin oranı %48,4 iken, “tanıyorum ama kanaatim olumsuz” diyenler %20,4. Ankete katılanları %13,5 ise “tanımıyorum” diye yanıt vermiş.

Mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı “tanıyorum ve kanaatim olumlu” diyenlerin oranı %36,1 iken “tanıyorum ama kanaatim olumsuz”diyenlerin oranı %44,8.

 

Bülent Şarlan için “tanıyorum ve kanaatim olumlu” diyenlerin oranı %23,5, “tanıyorum ama kanaatim olumsuz” diyenler %14, “tanımıyorum” diyenler %48,3.

 

Erdal Gezen için “tanıyorum ve kanaatim olumlu” diyenlerin oranı %16,3, “tanıyorum ama kanaatim olumsuz” diyenler %13,3, “tanımıyorum” diyenler %57,5.

 

İrfan Mutluay için “tanıyorum ve kanaatim olumlu” diyenlerin oranı %15, “tanıyorum ama kanaatim olumsuz” diyenler %12,6, “tanımıyorum” diyenler %62,9.

 

Mehmet Öngen için “tanıyorum ve kanaatim olumlu” diyenlerin oranı %14,7, “tanıyorum ama kanaatim olumsuz” diyenler %12,4, “tanımıyorum” diyenler %62,5.Bu Ankete Göre CHP’nin Adayı Belli..

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin