"Bizim En Büyük Zenginliğimiz, Birlik ve Beraberliğimiz"

"Bizim En Büyük Zenginliğimiz, Birlik ve Beraberliğimiz"
service

Biga’yı ikinci yüzyılın parlayan yıldızı yapmak için kolları sıvayan Şadan Doğan önderliğindeki Biga TSO yönetimi, yapmayı planladıkları Ankara ziyareti öncesi Biga’daki esnaf ve sanatkar odalarının yönetimlerini ziyaret ettiler. Ziyarette Biga TSO Başkanı Şadan Doğan’ın yanı sıra Biga TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tevfik Başarır ile yönetim kurulu üyeleri Hakan Akın ve Özgür Yılmaz ile oda genel sekreteri Mustafa Mutlu da yer aldı.

 

DEMİRYOLU, KARABİGA YAT LİMANI, ZİRAAT FAKÜLTESİ..

Biga’nın ikinci yüzyıl vizyonunun gerçekleşmesi için Biga’daki sivil toplum kuruluşları ve odalar ile kamu kurum ve kuruluşlarının ve Biga kamuoyunun desteklerinin çok önemli olduğunu dile getiren Biga Ticaret ve Sanayi Odası ve Biga Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Şadan Doğan; “Biga’nın gelecek yüzyılının planlanması konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Biga’mızı ikinci yüzyılın parlayan yıldızı haline getirecek Bozlar Yat İhtisas Serbest Bölgesi, Karabiga Yat Limanı, Karabiga Konteyner Limanı, Sera Gıda OSB, Üçüncü Sanayi Sitesi, OSB Genişleme Sahası, Ziraat Fakültesi ve Hayvan Hastanesi, Biga Demiryolu gibi önemli projelerin takibi konusunda birlik ve beraberlik içinde hareket etme noktasında görüşlerimizi ilettik” dedi.

“PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ORTAK HAREKET EDİYORUZ”

Biga TSP Yönetim Kurulu başkanı Şadan Doğan konuşmasının devamında; “Biga’mıza eğitim, ekonomi, sanayi, turizm, kültür, sanat gibi başlıklarda gelişim sağlatacak; Biga’mızı ülkemizin parlayan yıldızı haline getirecek çalışmaları hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum. Değerli başkanlarımız ve yönetim kurulu üyeleri de Ankara ziyaretimiz öncesi fikirlerini ve önerilerini ilettiler. Biga’mızın gelişimi için birlik ve beraberlik konusundaki istekli duruşlarını gösterdiler. Zaten bizim en büyük zenginlimiz; birlik ve beraberlik içinde çalışma isteğimizdir. İkinci yüzyıl vizyonumuzun gerçekleşmesi için Biga’daki sivil toplum kuruluşları ve odalar ile kamu kurum ve kuruluşlarının ve Biga kamuoyunun desteklerinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. İkinci yüzyıl vizyonumuza katkıları, işbirlikleri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum değerli başkanlarımıza ve yönetimlerine. Bu fikir birliğimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Ziyaretler kapsamında Biga Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Biga Şoförler Odası, Biga Kahveciler Odası ve Biga Lokantacılar ve Köfteciler Odası ziyaretleri gerçekleştirildi. Ziyaretlerde Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur, Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur, Biga Kahveciler Odası Başkanı İlhan Yavuz ile Biga Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Erkan Özkan yönetimleriyle birlikte hazır bulundular. Önümüzdeki hafta pazartesi günü diğer odalara da ziyaret planlandığı öğrenildi."Bizim En Büyük Zenginliğimiz, Birlik ve Beraberliğimiz"

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin