Başkan Makas’tan boykot çağrısı

Anasayfa
service

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas katıldığı Ezine İlçe Yönetim Kurulu Toplantısında, İlçe Başkanı Egemen Canbaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ve İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin ile bir araya geldi.

Reklam

İl Başkanı Naim Makas, İl Başkan Yardımcılarıyla katıldığı toplantıda, İsrail’in Gazze’ye yönelik acımasızca saldırılarına karşı şu ifadeleri dile getirdi; “Tüm insanlık değerlerini çiğneyen, içerisinde kadınların, çocukların, yaşlıların ve masum sivillerin bulunduğu Gazze’ye yönelik acımasızca saldırılarını sürdüren Siyonist İsrail’i en şiddetli bir şekilde kınıyor ve akan kana artık son verilmesi için her alanda milletçe büyük bir mücadele yürütüyoruz.”

“Kalıcı çözümün sağlanması şu an insanlığın en öncelikli meselesidir”

Başkan Makas, kalıcı çözüm sağlanması gerektiğini işaret ederek, “Gazzeliler bir taraftan açlıkla diğer taraftan ağır bombardımanla kıyıma uğratılmaktadır. Binlerce sivili hedef alan bu katliamın önüne geçilmesi ve kalıcı çözümün sağlanması şu anda insanlığın en önemli, en öncelikli meselesidir. Bu kararlı mücadelemizin en kısa sürede sonuç vermesini, Siyonist İsrail’in hak ettiği cezayı bulmasını her alanda ve her durumda umut ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Makas Ezine’den duyurdu, AK Belediyelerden boykot kararı

İl Başkanı Naim Makas İfadelerinin devamında “AK Belediyeler olarak İsrail’i destekleyen markalar başta olmak üzere, Siyonist İsrail ve onunla bağlantılı tüm marka ve ürünleri boykot etme kararı aldık. Buradan tüm sivil, resmi kurum ve kuruluşları boykot etmeye davet ediyoruz.” dedi.

“Tam bağımsız Filistin devleti kuruluna kadar mücadelemiz devam edecek”

Makas, “Bu utanç verici saldırıda masum sivillerin katledilmesine seyirci kalmayacağız. Başkenti Kudüs olan tam bağımsız Filistin devleti kuruluncaya dek mücadelemize devam edeceğiz.” ifadeleriyle Filistin’in yanında olduklarını bir kez daha vurguladı.Başkan Makas’tan boykot çağrısı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin