Alakaş Kuyumculuk yeniden Çanakkalelilerle

Çanakkale’ye bir işletme daha
serviceÇanakkale’ye bir işletme daha

Çanakkale’ye bir işletme daha kazandırıldı. Alakaş Kuyumculuk, sektöre verdiği 5 yıllık bir aranın ardından kapılarını yeniden Çanakkalelilerin hizmetine açtı.

Alakaş Kuyumculuk, İnönü Caddesinde kapılarını Çanakkalelilere açtı. Uzun yıllar kuyumculuk sektöründe hizmet veren Alakaş Kuyumculuk, 2019 yılında kepenk indirmişti. Ancak Cuma günü yeniden vatandaşlara kapılarını açtı. Alakaş Kuyumculuk sahibi Hüseyin Alakaş, açılış ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada; “Ara verdiğimiz dönemde yaşanan yeniliklere ayak uydurup misafirlerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Eski müşterilerimiz de geçmişte bizde ne gördüler ise bu kez daha fazlasını görecekler. İnsanların alışveriş yakarken bize duyduğu güven çok hoşumuza gidiyor ve bu bizi ayakta tutuyor” dedi.

Yeniliklere ayak uydurup misafirlerimize hizmet etmeye devam edeceğiz”

Alakaş Kuyumculuk işletme sahibi Hüseyin Alakaş; “Bugün açılışımızı gerçekleştirdik. Açılışımıza olan ilgi de beklediğimizin çok çok üstünde oldu. Dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve işyerimizle ilgilenen vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. 2019 yılından bugüne kadar sektöre yaklaşık 5 yıl kadar ara verdik. Biz zaten bu sektörde yeni değiliz. Çanakkale içerisinde Alakaş Kuyumculuk’un yaklaşık 18 yıllık bir geçmişi var. Tabi ki ara verdiğimiz dönem içerisinde birtakım yenilikler olmuş, biz de o yeniliklere ayak uydurup misafirlerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Eski müşterilerimiz de geçmişte bizde ne gördüler ise bu kez daha fazlasını görecekler.

Çanakkale’deki büyümenin de bizim açımızda olumlu etkileri olacak”

Altın bizim toplumumuz açısından da çok kıymetli bir değerdir. Son zamandaki hızlı yükselişlerle ilgili vatandaşların enflasyona yenik düşmemesi için mutlaka yatırım aracı olarak altını kullanmaları gerekiyor. Altın uzun yıllardır yatırım aracı olarak kullanılıyor zaten ama son zamanlarda da oldukça revaçta oldu. Sektör özellikle takı ve mücevherat kısmında da oldukça ilerleme kaydetti. Bu hızın daha da artacağını düşünüyorum. Altının yanı sıra Çanakkale’nin hızlı büyümesinin bizim açımızda olumlu etkileri olacaktır. Altındaki hızı takip etmek de zorlansak da bu mesleği çok seviyoruz. İnsanların alışveriş yakarken bize duyduğu güven çok hoşumuza gidiyor ve bu bizi ayakta tutuyor” dedi.

Baykal Sağlam
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin