2024’ün ilk toplantısı

112 Acil Çağrı Hizmetleri
service

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu 2024 yılı 1’inci toplantısı, Vali İlhami Aktaş başkanlığında yapıldı.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Hakkı Uzun, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Handan Serap Özyayla Kenar, Orman Bölge Müdürü Enver Demirci, İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı Sg. Yb. Ercan Oran, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ulviye Gacal, Doğa Koruma Ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Ozan Hacıalioğlu, İl Afet Ve Acil Durum Müdürü Mehmet Hayri Demirel, İl Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Huriye Ünal ve kurum temsilcileri katıldı.

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısında; acil çağrı hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması, ilgili birimler arasındaki iş birliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünce hazırlanan faaliyet raporu ve planlanan faaliyet konuları görüşüldü.

Toplantıda;112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ulviye Gacal tarafından 112 Acil Çağrı Merkezi faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi verildi.

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu toplantısında 112 Acil Çağrı Hizmetlerinde 2023 yılında başarılı olan personele Vali İlhami Aktaş tarafından plaket verildi.

Haber Merkezi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

HaberOnYedi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin